Wygraliśmy w konkursie "Dzień Bezpiecznego Internetu"

Chorzowskie Stowarzyszenie Pomocy SERCE otrzymało nagrodę pocieszenia, w organizowanym przez saferinternet.pl, konkursie na najciekawszą inicjatywę realizowaną z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu.

W projekcie „Uczmy się Internetu”, na przestrzeni stycznia i lutego bieżącego roku, brały udział wszystkie prowadzone przez Stowarzyszenie Chatki. Po jego zakończeniu – koordynator projektu: Katarzyna Gruszka – wychowawca w Chatce nr 1, przygotowała sprawozdanie opisujące przebieg całego projektu. Sprawozdanie zgłoszone zostało do konkursu organizowanego przez saferinternet.pl, organizację zajmującą się promowaniem Internetu, a także dbającą o bezpieczeństwo jego użytkowników.

 

Spośród 337 nadesłanych sprawozdań jury, w którego skład weszli przedstawiciele Fundacji Orange, Allegro, Zygzaki.com.pl, oraz przedstawiciele Polskiego Centrum Programu Safer Internet po dokładanym przeanalizowaniu nadesłanych sprawozdań zdecydowali o przyznaniu naszemu projektowi nagrody pocieszenia.

Chorzowskie Stowarzyszenie Pomocy SERCE serdecznie dziękuje za przyznaną nagrodę, a także gratuluje pozostałym uczestnikom konkursu.

 

Więcej informacji o całym konkursie oraz listę wszystkich nagrodzonych znajdziesz tutaj:

http://www.saferinternet.pl/dbi_wiadomosci/poznaj_zwyciezcow_konkursu_dbi_2011.html


Ocena: 0 głosów Aktualna ocena: 0

Komentarze / 0

musisz zalogować się, aby dodać komentarz... → Zaloguj się | Rejestracja

Jesteśmy Organizacją Pożytku Publicznego

Współpraca

Teatr Mały

Dla obecnych i przyszłych emerytów